Tam gdzie wolność, słońce i wiatr -2015
czyli Emki świat
Ale mnie dopingujecie bardzo szczęśliwy Dziękuję wam za to. Konsekwencja to jest to co pozwala spełniać marzenia. Powiedziałam że zrobię Chorwację swoją, własną, prywatną to tak będzie pan zielony . Doszłam do wniosku że ile bym w tą działkę potu, wysiłku i kasy włożyła to nikt mi tego nie odbierze, to nie jest pracownicza działka tylko moja własność. Zrobię to tylko dla siebie i dzieciaków, dlatego nie będę nic robić na sztukę jeśli chodzi o konstrukcje.

Dorka zwierzaki były jak u siebie , zero stresu mimo że pierwszy raz taka akcja zaistniała wesoły

Marta takie poranne krążenie z kawa jest boskie bardzo szczęśliwy Sprawdzałam teraz i mimo że lało to jest suchutko, to musiało wcześniej zalać jak dziura była w dachu. Zresztą to okno będzie do wymiany jak upoluję takie niskie i szerokie z uchylnym skrzydłem, najlepiej żeby było dwuskrzydłowe, żeby nie zaczynało się tuz nad podłogą bo mnie to drażni. To aktualne okno jest i tak zepsute więc nalezy je zmienić pan zielony na takie które mi pasuje. Kuchenkę kupiłam turystyczną na kartusze z palnikiem ceramicznym , który się cały żarzy i szybko grzeje. Koszt to jedyne 68 zł a super sprawa , jak chcesz to ci linka do sklepu internetowego podam wesoły cena tam jest 72 plus przesyłka a my bezpośrednio kupiliśmy.

Iwonka jak przygotuję rabatki to pewnie że się będziemy wymieniać wesoły

Asiu z domkiem dopiero zaczynam łapać koncepcję jak rozplanować żeby był praktyczny i ładny. Twój domek jest moją inspiracją jak ze starej chatki można takie cudo wyczarować. Mam chęci, daję jeszcze radę więc będę dążyć do realizacji tych moich zwariowanych marzeń.

Ewa dokładnie tak jak mówisz niech się schowają, ale gdyby się trafił taki co sięgnie wysoko bez drabiny, przekopie bo ma siłę i zarobi na moje zachciania to chętnie przyjmę tylko warunek musi być z bajki hehe pan zielony
No, ale że bajki są dla grzecznych dziewczynek to muszę jeszcze trochę pogimnastykować się żeby było jeszcze więcej postępów.  PRZEJDŹ NA FORUM