Przygody kulinarne Gatity
O mamo, ale mi zadałyście pytanie...zdziwiony. Litr mleka kosztuje mnie 1,5 zł, Koryciński był robiony z 8 litrów, wyszło go ok.(bo nie ważyłam) 1,20 kg. Dodatki to są grosze plus energia...
Nie wiem czy dobrze kombinuję ? Jutro znowu robimy to policzę i zważę wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM