Sprawy forum
Regulamin Forum

1. Porządek na forum: nad utrzymaniem porządku na forum czuwają Moderatorzy i Administratorzy, których praca wbrew pozorom jest bardzo ciężka. Jeśli nie zgadzasz się z ich decyzją, wyjaśnij jej powody prywatnie, w możliwe kulturalny sposób.

2. Pisanie na forum : Za słowa obraźliwe i powszechnie uznawane za przekleństwa grozi wykluczenie z forum. Personalne wycieczki wyrażane w stosunku do innych użytkowników będą kończyły się zablokowaniem konta.

3. Zakładanie nowych wątków: zakładając nowy wątek, sprawdź czy podobny już istnieje za pomocą wyszukiwarki. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadaj je w już istniejącym wątku. Jeśli po dłuższej przerwie chcesz powrócić do wcześniej zaczętej dyskusji, nie zakładaj nowego wątku.

4. Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w późniejszym czasie ułatwią odszukanie wątku.

5. Akwizytorom i reklamom zdecydowanie dziękujemy !

6. Harcownicy zakładający wiele kont do siania fermentu na forum będą blokowani bez ostrzeżenia !

7. Kopiowanie i udostępnianie zdjęć i treści postów zawartych w naszym forum bez zgody autora zabronione

8. Wszelkie akcje związane z rozpowszechnianiem naszego forum w sieci należy najpierw poddać dyskusji z innymi członkami forum

9. Usuwanie forumowiczów mających więcej niż 10 postów odbywa się tylko i wyłącznie za zgodą administratora i większości moderatorów

10. Administrator ma zawsze rację[/quote]


  PRZEJDŹ NA FORUM