Sprawy forum
  Lucy2na pisze:

  dziewczyny na Fb to chyba nie ma znowu nie wiem ile osób chętnych na nas co?
  gdyby tak bylo to już by tu dawno przyszli ..tak mi się zdaje że Marta i reszta dziewczyn założyła już taką ogrodową grupę wcześniej ...
  oczywiście rozumiem że to forum było takie kameralne dla nas ...ale tylko pozornie
  niechciane osoby można zawsze zbanować i dajcie spokuj naprawdę ....
  zaczynam się przez was martwić ..gdyby Wacek o tym nie napisał to byście nie wiedziały i nie było by problemu co?

Tak, Lucy, mamy takową grupę na fejsie, ale jest to grupa zamknieta, tzn, mają do niej dostęp osoby do niej przez nas zaproszone, a nie każdy.
Nie zgadzam się też z tym, że gdyby Wacek o tym nie napisał, to byśmy o tym nie wiedziamy i nie byłoby problemu... nie na tym chyba polega nasze forum..., że robimy coś poza plecami innych.
Zdecydowanie zgadzam się z tym co napisały dziewczyny, że takie rzeczy powinno się konsultować, bo nasze forum to nie jest takie normalne forum wesoły. Oczywiście w sieci nikt nie jest anonimowy, ale nam nie zależy przecież na rozgłosie, bo nie czerpiemy z tego żadnych finansowych korzyści.
I jestem za tym, aby nasze forum pozostało takie rodzinne jak jest teraz, ma fajny klimat bardzo szczęśliwy
I, żeby nie było: jestem na fejsie od dawna, mam mnóstwo znajomych, zaglądam tam parę razy dzienne, bo to fajne miejsce na przepływ różnych informacji i wymianę opinii. Ale tam nie piszę o swoich problemach czy rodzinnych historiach, bo za dużo ludzi ma do tego dostęp, tutaj mogę i chciałabym, żeby tak zostało, jeśli nie to myślę tak jak Ewa...


  PRZEJDŹ NA FORUM